FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9838167
nr 983 8167
ARMCHAIR
Gustavian style, wear, damages.
Gustaviansk stil
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday September 28 2015
at 19:41:04
27/9 20:00:11
600 kr
28/9 15:56:25
Den Gustavianska stilen